• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdStatusVeldDetails
    vr 24-jan. 19:00Mazzel Stars VR4 - Berkel VR2Te spelenVeur, de veld 1
    za 25-jan. 08:30Berkel JO9-3 - Nieuwerkerk JO9-5Te spelen4B1
    za 25-jan. 08:30Berkel, JO9-7G - TOGB JO9-6Te spelen4B2
    za 25-jan. 08:30Berkel JO8-2 - TOGB JO8-6Te spelen4A2
    za 25-jan. 08:30Berkel JO10-2 - CVV Zwervers JO10-2Te spelen4A1
    za 25-jan. 08:30Berkel JO12-2 - Maense, FC JO12-1Te spelen3A
    za 25-jan. 08:30Berkel JO12-5 - Zestienhoven JO12-4Te spelen3B
    za 25-jan. 08:30Berkel MO15-1 - Smitshoek MO15-1Te spelen2
    za 25-jan. 08:30Berkel JO14-3 - Ommoord, sv JO14-2Te spelen6
    za 25-jan. 08:30Berkel JO13-2 - SEV JO13-1Te spelen5
    za 25-jan. 08:30TOGB JO9-5 - Berkel JO9-5Te spelenveld 5 TOGB licht
    za 25-jan. 08:30HOV/DJSCR JO9-4 - Berkel, JO9-9GTe spelenveld 2
    za 25-jan. 08:30Zoetermeer, fc JO9-1 - Berkel JO9-1Te spelenveld 4 licht
    za 25-jan. 08:30DSVP JO9-5 - Berkel JO9-6Te spelenvolgt
    za 25-jan. 08:30Blijdorp JO14-1 - Berkel JO14-2Te spelenveld 1 licht (kunstgras)
    za 25-jan. 08:30Alexandria'66 JO11-5 - Berkel JO11-4Te spelenveld 4 licht
    za 25-jan. 08:30sv Poortugaal JO12-1 - Berkel JO12-1Te spelenveld 4
    za 25-jan. 08:30DSO JO12-6 - Berkel JO12-4Te spelenveld 5
    za 25-jan. 08:30Concordia JO11-3 - Berkel JO11-3Te spelenVeld 8B
    za 25-jan. 08:45VOC JO10-6 - Berkel JO10-4Te spelen3a2
    za 25-jan. 08:45JO8 (eerstejaars-F) - Te spelen1
    za 25-jan. 09:45Berkel, JO9-8G - Groeneweg, JO9-4GTe spelen4B2
    za 25-jan. 09:45Berkel JO9-4 - DHC JO9-2Te spelen4B1
    za 25-jan. 09:45Berkel JO10-5 - HBS JO10-6Te spelen4A1
    za 25-jan. 09:45Sportlust '46 JO9-1 - Berkel JO9-2Te spelenveld 2 (licht)
    za 25-jan. 09:45Soccer Boys JO10-3 - Berkel JO10-3Te spelenveld 3
    za 25-jan. 09:45DSO JO10-1 - Berkel JO10-1Te spelenveld 8
    za 25-jan. 09:45Nootdorp JO10-6 - Berkel JO10-7Te spelenveld 3
    za 25-jan. 09:45DSVP JO11-2 - Berkel JO11-1Te spelenvolgt
    za 25-jan. 10:00Berkel JO14-1 - Nootdorp JO14-1Te spelen5
    za 25-jan. 10:00Berkel JO12-3 - HWD JO12-1Te spelen3A
    za 25-jan. 10:00Berkel MO11-1 - VCS MO11-1Te spelen3B
    za 25-jan. 10:00Berkel MO13-1 - Rohda '76 MO13-1Te spelen6
    za 25-jan. 10:00Den Hoorn JO11-2 - Berkel JO11-2Te spelenVeld 2b
    za 25-jan. 10:00JO7 (Mini-F) - Te spelen1
    za 25-jan. 10:15Berkel JO11-5 - Zoetermeer, fc JO11-5Te spelen2A
    za 25-jan. 11:00Berkel JO8-1 - BVCB JO8-1Te spelen4B2
    za 25-jan. 11:00Berkel JO10-6 - Die Haghe JO10-8Te spelen4B1
    za 25-jan. 11:00FC 's-Gravenzande MO13-1 - Berkel MO13-2Te spelenveld 10
    za 25-jan. 11:30Berkel 2 - Heinenoord 2Te spelen1
    za 25-jan. 11:30Berkel VR2 - DSVP VR2Te spelen3
    za 25-jan. 11:30Berkel MO15-2 - Zestienhoven MO15-2Te spelen2
    za 25-jan. 12:00Berkel JO15-2 - Rotterdam United JO15-3Te spelen6
    za 25-jan. 12:00TAC'90 VE3 - Berkel VE1Te spelenveld 3
    za 25-jan. 12:00Hillegersberg, vv JO13-1 - Berkel JO13-1Te spelenveld 1 licht
    za 25-jan. 12:00Excelsior'20 JO15-1 - Berkel JO15-1Te spelenveld 2
    za 25-jan. 12:00FC Vlotbrug MO13-1 - Berkel MO13-3Te spelen4
    za 25-jan. 12:15ARC MO17-1 - Berkel MO17-1Te spelenveld 3
    za 25-jan. 13:15Berkel JO17-1 - BVCB JO17-2Te spelen2
    za 25-jan. 13:15Blijdorp 7 - Berkel 7Te spelenveld 2 licht (kunstgras)
    za 25-jan. 13:15Berkel VR3 - Jong DSVPTe spelen5
    za 25-jan. 14:00Steeds Hooger 1 - Berkel 4Te spelenveld 1
    za 25-jan. 14:00Neptunus-Schiebroek 4 - Berkel 8Te spelenveld 2
    za 25-jan. 14:30Berkel 10 - Be Fair 8Te spelen6
    za 25-jan. 14:30Berkel 1 - Wateringse Veld Kranenburg 1Te spelen1
    za 25-jan. 14:30TOGB JO16-3 - Berkel JO16-1Te spelenveld 2 TOGB
    za 25-jan. 15:00Berkel 6 - Steeds Hooger 4Te spelen2
    za 25-jan. 15:00Berkel MO17-2 - Maasdijk MO17-1Te spelen5
    za 25-jan. 15:00Berkel VR1 - Jong FeyenoordTe spelen3
    za 25-jan. 16:15XerxesDZB MO15-2 - Berkel MO15-3Te spelenveld 3
    za 25-jan. 16:45VOC 1 - Berkel 5Te spelenHv
    ma 27-jan. 19:30RKDEO VR1 - Berkel VR1Te spelenRKDEO veld 1
    ma 27-jan. 19:30MVV'27 zaal VR3 - Berkel VR3Te spelenHofstede veld 1
    ma 27-jan. 20:00SJZ VR1 - Berkel VR2Te spelenKlaverhal veld 1
    ma 27-jan. 21:00WIA 1 - Berkel 1Te spelenTopsportcentrum Rotterdam veld 1 BSH
    di 28-jan. 18:45Berkel MO17-1 - Jodan Boys MO17-1Te spelenVeld 4 Berkel/W op verzoek
    di 28-jan. 20:00Sparta (AV) VR1 - Berkel VR2Te spelenveld 4 licht
    di 28-jan. 20:00Berkel VR1 - SSS VR1Te spelen5
    wo 29-jan. 18:00Victoria'04 JO10-1 - Berkel JO9-1Te spelen
    wo 29-jan. 20:00Westlandia 1 - Berkel 2Te spelenPijl, de veld 1
    za 01-feb. 08:30Berkel JO9-2 - TOGB JO9-1Te spelenVeld 4 Berkel/W op verzoek
    za 01-feb. 08:30Berkel JO9-5 - BSC '68 JO9-3Te spelenVeld 4 Berkel/W op verzoek
    za 01-feb. 08:30Berkel JO10-4 - BVCB JO10-4Te spelenVeld 4 Berkel/W op verzoek
    za 01-feb. 08:30Berkel JO10-3 - VOC JO10-3Te spelenVeld 4 Berkel/W op verzoek
    za 01-feb. 08:30Berkel MO13-3 - FC IJsselmonde MO13-2Te spelenVeld 5 Berkel
  • Programma & Uitslagen

    Speeldagenkalender West 2019-2020

    Ga snel naar uitslagen of kijk onderaan deze pagina

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    vr 17-jan.FC Westland 2 - Berkel 18 - 10Uitgespeeld
    za 18-jan.Maense, FC 2 - Berkel 44 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel 5 - Capelle 52 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel 6 - VOC 21 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel 7 - Vitesse Delft 60 - 3Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel 8 - Capelle 91 - 4Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel 9 - Nieuwerkerk 60 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.Sportlust '46 11 - Berkel 106 - 0Uitgespeeld
    za 18-jan.Soccer Boys VE2 - Berkel VE12 - 6Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO17-1 - RKAVV JO17-22 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO15-1 - Kethel Spaland, vv JO15-11 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Wippolder JO15-3 - Berkel JO15-20 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.ZBVH JO14-1G - Berkel JO14-31 - 6Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO13-1 - Nieuwerkerk JO13-21 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO13-2 - DSO JO13-64 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Voorschoten`97 JO12-1 - Berkel JO12-14 - 4Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO12-2 - XerxesDZB JO12-213 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO12-3 - Oliveo JO12-12 - 6Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO12-4 - RKDEO JO12-58 - 3Uitgespeeld
    za 18-jan.Soccer Boys JO12-2 - Berkel JO12-53 - 4Uitgespeeld
    za 18-jan.SV Leidschenveen JO12-4 - Berkel JO12-62 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO11-1 - Full Speed JO11-111 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.Vitesse Delft JO11-1G - Berkel JO11-29 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.Den Hoorn JO11-3 - Berkel JO11-38 - 0Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel JO11-4 - Leonidas JO11-3Niet opkomen bezoekend elftal/team
    za 18-jan.Berkel JO11-5 - DSVP JO11-6M0 - 5Uitgespeeld
    za 18-jan.Capelle VR1 - Berkel VR33 - 7Uitgespeeld
    za 18-jan.Berkel MO19-1 - Concordia MO19-20 - 0Uitgespeeld
    za 18-jan.VVOR MO17-1 - Berkel MO17-12 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.BVCB MO17-1 - Berkel MO17-20 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.RKAVV MO15-1 - Berkel MO15-16 - 3Uitgespeeld
    za 18-jan.Moerkapelle MO15-1 - Berkel MO15-20 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Barendrecht MO15-3 - Berkel MO15-31 - 2Uitgespeeld
    za 18-jan.Nieuwkoop MO13-1 - Berkel MO13-11 - 5Uitgespeeld
    za 18-jan.DWO MO13-1 - Berkel MO13-27 - 1Uitgespeeld
    za 18-jan.Blijdorp MO11-2 - Berkel MO11-18 - 0Uitgespeeld
    ma 20-jan.OACN-Boys VR1 - Berkel VR33 - 3Uitgespeeld
    wo 22-jan.Berkel 1 - GZV Watergras 21 - 6Uitgespeeld
    wo 22-jan.AGE-GGK 8 - Berkel 28 - 9Uitgespeeld
    do 23-jan.Nootdorp VR1 - Berkel VR12 - 2Uitgespeeld